چگونه بهترین رنگ مو را انتخاب کنیم؟

۱۴۰۰/۶/۲

انتخاب بهترین رنگ مو و به طور کلی رنگ مو برای بسیاری از خانم ها گیج کننده است. می توان گفت اولین و رایج ترین سوالی که خانم ها تمایل دارند از آرایشگران بپرسند دقیقاً به موضوع انتخاب رنگ مو مربوط می شود. در واقع می تواند تصمیم سختی باشد زیرا قوانین زیادی در این زمینه و حتی موارد استثنایی تر وجود دارد. خبر خوب این است که حتی اگر رنگ موی خود را اشتباه انتخاب کنید ، می توان آن را به راحتی اصلاح کرد. آنچه نیاز به تلاش بیشتری دارد تغییر رنگ کلی مو است.

قانون قدیمی در زمینه رنگ مو می گوید اگر رنگ پوست روشن دارید ، رنگ موهای شما نیز باید روشن باشد. اگر رنگ پوست شما تیره است ، باید رنگ مو را از پالت رنگ تیره تر انتخاب کنید. این قانون و امنیت قدیمی در دهه گذشته منفجر شد. رنگهای تیره و تیره موها مد شده اند. همیشه باید به خاطر داشته باشیم که هر خانمی رنگ پوست زیبا و متمایز خود را دارد و هیچ جواب مطلق برای بهترین رنگ مو وجود ندارد.

ناگهان رنگ موهای خاکستری قدیمی به نظر می رسید و ظاهری خسته و کسل کننده ایجاد می کرد. طراحان یک شبه درخواست های زیادی برای رنگهای طلایی ، فندقی و عموما گرم دریافت کردند. رنگ موهای تیره جوانتر ، پر جنب و جوش تر و درخشان تر به نظر می رسد.
اما ، حقیقت این است که رنگ موی مناسب شما رنگی است که بهترین ظاهر را به شما می دهد. حتی اگر فکر می کنید بهترین رنگ مو تیره پر جنب و جوش تر و دوست داشتنی تر به نظر می رسد ، اگر این رنگ برای شما مناسب نیست ، باید برخی اصلاحات و تنظیمات انجام شود. یکی از راه حل ها انتخاب رنگ موی خنثی تر است. اگر احساس می کنید هیچ یک از ترکیب رنگ مو ، تیره یا روشن ، با رنگ پوست شما سازگار نیست ، این می تواند یک راه حل عالی باشد.

برخی از زنان رنگ پوست قرمز دارند. آنها باید از رنگ موهای بلوند و قرمز خودداری کنند. رنگ موهای این گروه ممکن است اصلاً برای آنها مناسب نباشد ، اما فقط قرمزی پوست آنها را برجسته می کند. در مقابل ، رنگ موی گرم به پنهان شدن قرمزی کمک می کند.

سوال بعدی باید این باشد: رنگ موی انتخابی شما چقدر باید روشن یا تیره باشد؟

انتخاب رنگ موی تیره تر می تواند زیبا باشد. این انتخاب رنگ پوست و چشم های شما را بهتر از هر نوع آرایشی نشان می دهد. توصیه می شود رنگ مویی را انتخاب کنید که حداکثر دو سایه تیره تر از رنگ طبیعی موهای شما باشد. انتخاب رنگ موی بیش از حد تیره تمام رنگ موهای طبیعی شما را پنهان می کند و این باعث می شود رنگ موهای شما بیش از حد مصنوعی به نظر برسد. علاوه بر این ، موهای بیش از حد تیره می توانند حلقه های تیره زیر چشم را برجسته کنند.

طرف دیگر این موضوع زمانی است که شما انتخاب می کنید موهای خود را روشن کنید ، رنگ موهای بلوند در واقع می تواند صورت شما را روشن کند. اما برخی از زنان معتقدند که سفیدتر هستند و اگر موهای خود را به رنگ بلوند رنگ کنند ، حتی ظاهر بهتری خواهند داشت. اغلب این یک اشتباه است. شما باید میزان سفیدی متناسب با رنگ پوست خود را پیدا کنید. اگر رنگی را انتخاب کنید که خیلی تیره باشد ، صورت شما را روشن نمی کند و چین و چروک صورت را نرم نمی کند. از سوی دیگر ، رنگی که بیش از حد روشن است ممکن است شما را رنگ پریده نشان دهد. برای انتخاب بهترین رنگ برای موهای خود ، بهتر است اولین بار آن را در آرایشگاه رنگ کنید - او به شما کمک می کند تا رنگ مناسب خود را انتخاب کنید. پس از آن ، می توانید رنگ آمیزی را در خانه به تنهایی انجام دهید.

ظاهراً رنگ آمیزی مو یکی از ساده ترین روش ها برای زیباتر جلوه دادن ، ظاهری شاداب تر و ساده تر - برای داشتن بهترین ظاهر است. اکثر درمان های رنگ مو در کل بین یک تا دو ساعت طول می کشد ، بنابراین قطعاً این یکی از سریع ترین راه ها برای بهبود ظاهر است.


suitable hair color
..