همه چیز در مورد رنگ مو بنفش

۱۴۰۰/۶/۳

موهای طبیعی به طور طبیعی دلیل غرور و خوشبختی است ، اما ممکن است در مقطع خاصی از زندگی تمایل به ایجاد تغییر داشته باشید. توصیه ما: اگر می خواهید یک تغییر واقعی در موهای خود ایجاد کنید ، ما به شما توصیه می کنیم که یک تغییر بسیار شدید ، به عنوان مثال ، رنگ متفاوت و رایج را انجام دهید ، آیا از رنگ بنفش زیباتر و جذاب تر وجود دارد؟

رنگ بنفش حریم خصوصی را به زندگی شما می افزاید و مستقیماً شما را به افراد خلاق و خلاق تبدیل می کند. سوالی که باید بپرسیم آیا آماده هستید که به این رنگ متعهد باشید؟ در حالی که مشغول تصور خود با موهای بنفش هستید ، باید در مورد نتیجه نهایی به طور جدی فکر کنید. رنگ بنفش می تواند برای ظاهر شما معجزه کند و در عین حال می تواند ظاهر بیرونی شما را از بین ببرد و اگر انتخاب درستی نباشد باعث ایجاد استرس و شوک شود. انتخاب رنگ بنفش شما باید با شخصیت و سبک شخصی شما مطابقت داشته باشد.

چه رنگی را انتخاب می کنیم؟
اگر رنگ موهای شما قهوه ای تیره یا سیاه است ، بنفش تیره برای شما مناسب است. اما اگر رنگ موهای شما قهوه ای یا بور روشن (کم رنگ) است ، می توانید بین چند رنگ (رنگ) بنفش اشتباه بگیرید. افرادی که رنگ موی قرمز دارند باید از رنگ آمیزی موهای خود به رنگ بنفش خودداری کنند ، زیرا نتیجه نهایی با این رنگ مو مطابقت ندارد. هنگام انتخاب رنگ بنفش ، باید رنگ پوست ، شکل صورت خود را در نظر بگیرید و بر این اساس تصمیم بگیرید که در کدام ناحیه موهایی که رنگ کرده اید برای مثال:
تمام موهای سر را بنفش رنگ کنید
فقط انتهای مو را رنگ کنید
رگه های بنفش در سرتاسر موها
- افزودن دسته مو بنفش یا یک تار مو.

نکات مهم برای رنگ کردن مو
اگر موهای بلند و صاف دارید ، ترجیح می دهید خطوط را عملاً رنگ کنید تا رنگ اضافی نباشد. در این حالت ، امکان استفاده از تاف مو برای تغییر مو به طور موقت وجود دارد. سپس ، اگر نتیجه را دوست دارید ، می توانید به رنگ موی دائمی خود متوسل شوید.

فقط انتهای موها را می توان بنفش رنگ کرد
موها قبل از رنگ آمیزی باید تمیز و خشک شوند. از استفاده از رنگ مو روی موهایی که به تازگی شسته شده اند خودداری کنید .چند روز از زمان آخرین شستشوی موها و بین زمان واقعی رنگ کردن موها منتظر بمانید.

موهای خود را شانه کنید ، به آینه نگاه کنید و سعی کنید خود را با رنگ موی جدید تصور کنید. این روند "احمقانه" به نظر می رسد ، اما می تواند به شما ایده ای بدهد که در انتظار شما چیست. در نتیجه این مشاهده ممکن است تصمیم بگیرید که تغییرات لحظه آخری را انجام دهید.

موها را به چند قسمت تقسیم کنید ، هر بار در یک قسمت متفاوت تمرکز کنید و بقیه موها را با گیره مو جمع کنید. همچنین می توانید فقط قسمتهای خاصی از مو را بگیرید ، برای مثال وقتی می خواهید فقط انتهای مو را برجسته کنید یا زمانی که می خواهید یک یا دو خط بکشید.

اگر برای اولین بار است که موهای خود را رنگ می کنید ، حتماً ریشه موها را خوب رنگ کنید ، موها را کمی بمالید و ۳۰-۴۵ دقیقه صبر کنید. در بیشتر موارد ، قبل از شروع رنگرزی ابتدا نیاز به اکسیژن روی موها است ، اما اگر موها روشن هستند ، نیازی به آن نیست.

در هر صورت ، شما باید دستورالعمل استفاده را که روی جعبه ظاهر می شود بخوانید ، زیرا تفاوت هایی بین شرکت های تولید کننده رنگ مو وجود دارد.

نکاتی که باید قبل از رنگ کردن موهای خود به آنها توجه کنید
۱. سعی کنید فکر کنید و ارزیابی کنید که آیا راحت است مردم بعد از رنگ کردن موهای شما به شما خیره شوند. اگر موهای خود را بنفش رنگ کنید ممکن است ظاهر زیادی در خیابان داشته باشید.سوال این است که آیا این برای شما مناسب و راحت است. بهتر است قبل از تغییر رنگ به این نکته فکر کنید.

۲. اگر قصد دارید موهای خود را قبل از تولد یا جشن خانوادگی رنگ کنید ، ممکن است مجبور شوید دوباره فکر کنید. به این فکر کنید که منتظر مدهای کوچک باشید تا مردم به تدریج به موهای شما عادت کنند تا بمباران نکنند. شما با سوالات و نگاه عزیزان خود و توجه همه را به خود جلب کنید.

۳. توجه داشته باشید که یک رنگ قوی می تواند لکه هایی روی پوست از جمله گردن و صورت باقی بگذارد. خبر خوب این است که این نقاط معمولاً ناپدید می شوند ، اما خبر بد این است که گم شدن آنها زمان می برد. این می تواند لباس ها را رنگ کند و لکه های سختی به جا بگذارد ، بنابراین پیشاپیش به این فکر کنید که در هنگام رنگرزی از چه چیزی استفاده خواهید کرد.

۴. ترجیح داده می شود رنگ آمیزی را با کمک شخص نزدیک یا متخصص انجام دهید. مراقب اشتباهاتی باشید که ممکن است در آینده برای شما هزینه داشته باشد و دستورالعمل های پیوست را بخوانید. اگر کسی نیست که به شما کمک کند و نگران هستید ، برای رنگ کردن موهای خود از مراجعه به سالن زیبایی دریغ نکنید.

موهای بنفش رنگی پررنگ و چرخه ای است که خود را نشان می دهد و نشان دهنده شخصیتی زیبا است. این یک تغییر طراوت در دنیایی است که اکثر مردم به رنگ های خسته کننده و معمولی مو تکیه می کنند.


purple hair color
..