فواید شامپو پاک کننده عمیق چیست؟

۱۴۰۰/۹/۱۶

مجله "Freuden" اشاره کرد که محصولات حالت دهنده مو بخشی از برنامه روزانه مراقبت از زیبایی زنان است، اما استفاده منظم از فوم، اسپری و ژل مو در طولانی مدت موها را کدر و خسته می کند و در اینجا این مجله آلمانی توصیه می کند. هر از چند گاهی از یک شامپو تمیز کننده عمیق که به شامپو سم زدایی معروف است استفاده کنید. شامپو پاک کننده عمیق نسبت به شامپوهای معمولی موها را کاملاً تمیز می کند و باقیمانده های محصولات حالت دهنده مو را از بین می برد، همچنین سبوم، سولفات ها و ذرات کثیفی را به راحتی از بین می برد، پوست چرب را با تنظیم تولید سبوم متعادل می کند و از تشکیل شوره سر جلوگیری می کند.

مجله آلمانی تایید کرد که موهای چرب به ویژه از مزایای شامپو تمیز کننده عمیق بهره می برند، زیرا تولید چربی تنظیم می شود و اگر موها قبل از فرآیند رنگ کردن عمیقا تمیز شوند، رنگ مو زیباتر و درخشان تر می شود. شامپو تمیز کننده عمیق باقیمانده محصولات حالت دهنده را از بین می برد، به این معنی که الیاف مو رنگ را بهتر جذب می کنند.

تعداد دفعات استفاده از شامپو پاک کننده عمیق یا شامپو سم زدا به نوع مو بستگی دارد، در صورتی که پوست سر چرب و نامتعادل باشد یا شوره سر ظاهر شود، می توان هفته ای یکبار از شامپو پاک کننده عمیق استفاده کرد. برای موهای معمولی و سالم، شامپو سم زدا را می توان هفته ای یک بار در ماه استفاده کرد تا باقیمانده محصولات حالت دهنده به طور منظم و بدون استرس زیاد روی موها پاک شود.

مجله آلمانی توصیه می کند در استفاده از شامپو سم زدایی با موهای خشک و پوست سر حساس مراقب باشید، زیرا به دلیل خاصیت پاک کنندگی قوی در هنگام تمیز کردن عمیق، رطوبت را از مو و پوست سر پاک می کند.
..