سوالات متداول خانم های مو مشکی

۱۴۰۰/۶/۲

قبل از اینکه موهای خود را از مشکی به بلوند رنگ کنید یا سعی کنید در خانه آنها را روشن کرده و مرتکب یک اشتباه جدی شوید ، این سوالات را در مورد موهای سیاه در انجمن های آرایشگری بخوانید و پاسخ برخی از متخصصان در این زمینه چه بود!

رنگ کردن مو از مشکی به بلوند
رنگ طبیعی موهای من قهوه ای است و من آن را قهوه ای تیره و سپس سیاه کردم و سپس سعی کردم به رنگ قهوه ای برگردم ، نتیجه نامشخص بود ، ترکیبی از سیاه و قرمز. دوست دارم رنگ مشکی را از بین ببرم و رنگ بلوند را بدست آورم. باید چکار کنم؟

نظر استایلیست
بهتر است موها به رنگ معتدل تری نسبت به بلوند روشن شوند ، زیرا بلوند به شدت برجسته می شود و ممکن است باعث آسیب دائمی شود.

برای از بین بردن رنگ سیاه
موهای من در حال حاضر سیاه رنگ شده است و من می خواهم این رنگ را حذف کنم. باید چکار کنم ؟ من به صاف کردن و رنگ کردن موها فکر می کنم ، اما آیا این کار روی موهای سیاه مجاز است؟

برای از بین بردن رنگ سیاه

برای از بین بردن رنگ سیاه ، باید فرایند تمیز کردن موها را از رنگ انجام دهید. برای آگاهی از شدت و استحکام پاک کننده برای استفاده ، باید موهای شما را از نزدیک ببینم و آنها را لمس کنم تا استحکام ، ضخامت و قابلیت ارتجاعی آنها بررسی شود.

این کار فقط باید توسط یک متخصص آموزش دیده انجام شود که می تواند موهای شما را به طور دقیق تشخیص دهد تا بداند چه روشی را باید انجام دهد. در حال حاضر موادی وجود دارد که فاقد آمونیاک برای روشن و تمیز کردن موها از رنگ استفاده می شود.

چه مدت باید منتظر بمانم تا رنگ دوباره انجام شود؟
موهای اصلی من مشکی است ، دو ماه پیش دو بار با تفاوت دو هفته موهایم را قهوه ای رنگ کردم و هر دو بار خوشحال نبودم. بعد از آن من موهایم را سیاه کردم تا یک رنگ یکنواخت شود. چقدر باید صبر کنم تا دوباره موهایم قهوه ای شود؟

نظر استایلیست

این کار را می توان در حال حاضر با یک روش روشن کننده ساده با ۲ درصد (تمیز کردن رنگ) انجام داد ، اما بهتر است این کار را در یک آرایشگاه حرفه ای و با تجربه انجام دهید تا به موهای شما آسیبی نرسد.

تبدیل رنگ مشکی به قهوه ای بدون استفاده از روشن کننده
موهای من یک رنگ مشکی طبیعی است که قبلاً هرگز رنگ نکرده بودم. من می خواهم رنگ آن را به قهوه ای روشن کنم ، آیا این روش بدون استفاده از روشن کننده مو کار می کند؟

نظر استایلیست

بله ، می توانید این کار را بدون استفاده از روشن کننده مو انجام دهید ، زیرا تغییر بین رنگ مشکی و قهوه ای شدید نیست. توصیه می شود این کار را فقط در آرایشگاه انجام دهید.

تبدیل از سیاه تیره به سیاه چینی
موهای من سیاه زغالی است و دوست دارم آن را مشکی چینی کنم. آیا باید آن را سبک کنم؟ آیا با مشکی که دارم متفاوت خواهد بود؟

نظر استایلیست

برای رنگ آمیزی مو به رنگ مشکی چینی که اساساً سیاه مایل به آبی است ، نیازی به روشن شدن موها نیست. و موها قطعاً متفاوت به نظر می رسند زیرا رنگ آبی باعث درخشندگی می شود.

بیاموزید: چگونه موها را به روش صحیح رنگ کنیم

چیکار کنم رنگ موهام کم رنگ نشه؟
موهای طبیعی من سیاه هستند و آنها را سفید کردم و سپس آنها را به رنگ قرمز روشن رنگ کردم. من این رنگ را بسیار دوست دارم و مناسب ترین رنگ برای من است ، اما رنگ بعد از یک هفته و نیم تا دو هفته کم رنگ می شود و نارنجی می شود. چیکار کنم رنگش محو نشه؟

نظر استایلیست

توصیه می کنم بعد از روشن کردن موها از رنگی بدون آمونیاک استفاده کنید زیرا باعث زیبایی مو می شود و مدت زمان بیشتری طول می کشد.

موهای سیاه رنگ شده
موهای من بور هستند و نیم سال است که آنها را سیاه کرده ام ، می خواهم بدانم آیا امکان رنگ کردن و صاف کردن موهای سیاه وجود دارد؟

نظر استایلیست

این امکان پذیر نیست ، زیرا این نوسانات زیاد بر روی موها ممکن است باعث آسیب دائمی و جبران ناپذیر شود.


black hair ladies
..