بهترین راه برای درمان موهای آسیب دیده!

۱۴۰۰/۶/۲

آیا انرژی و پول خود را صرف بهبود ظاهر موهای خود می کنید؟ آیا موهای خود را با سشوار برقی صاف می کنید یا موهای خود را فر یا صاف می کنید و از قضا این روشی که قرار بود موهای شما را زیبا کند شکست خورده و موهای بی روح ، براق ، شکننده و خشک برای شما باقی می ماند. و گاهی موهای شما هزینه اشتباهاتی را که آرایشگر شما مرتکب شده است ، از روی ناآگاهی یا عدم درک کامل درخواست شما می پردازد.

اما ناامید نشوید ، ممکن است موهای شما پس از آسیب دیدن بازگردانده نشوند ، اما می توان دوباره آنها را احیا کرد و موهای آسیب دیده را درمان کرد. این نیاز به صبر و حوصله زیاد و گاهی مداخله حرفه ای دارد.

فرها:
اگر پیچش مویی ناموفق انجام می دهید یا به طور متناوب موفقیت زیادی کسب می کنید و موهای شما خیلی ضخیم ، ضعیف یا به دلایل دیگر درخواست اولیه شما را برآورده نمی کند ، می توانید آن را باطل کنید.
موخوره را می توان در آرایشگاه خنثی کرد و همچنین می تواند در خانه انجام شود. یک ماده برطرف کننده چین و چروک بخرید ، حتماً از لباس و دستان خود محافظت کنید و مواد را روی موهای بالای سینک بمالید. موهای خود را شانه کنید تا زمانی که متوجه شوید فرها از بین رفته اند. پس از اتمام کار ، موهای خود را خوب بشویید و از نرم کننده و ماسک نرم کننده مو استفاده کنید.

گرمای بیش از حد:
استفاده بیش از حد از سشوار ، فرایند صاف کردن ، پیچ خوردن یا هر سه مورد ، باعث گرمازدگی به موهای شما می شود که منجر به شکستگی موها با انتهای شکسته می شود.

اولین قدم برای ترمیم مو ، کوتاه کردن مو است ، زیرا این آسیب جبران ناپذیر است. اطمینان حاصل کنید که موهای جدید از شر موهای شکسته و موهای آسیب دیده خلاص می شوند. قدم بعدی استفاده از یک اسپری موی عمیق است که موهای شما را غنی کرده و به آنها پایه ای سالم می بخشد.

بعد از اینکه موهای شما به بهترین شکل ظاهر شد ، قبل از استفاده از حرارت ، حتماً موهای خود را با حوله خشک کنید یا اجازه دهید تا مرطوب به طور طبیعی خشک شوند. از محصولات مویی که برای موهای حالت دار طراحی شده اند استفاده کنید و موهای خود را با شامپو و نرم کننده مخصوص موهای خشک بشویید. علاوه بر این ، مطمئن شوید که موهای آسیب دیده را به طور منظم درمان می کنید تا ظاهر آنها حفظ شود.

رنگ موی ناموفق:
حتی اگر تصمیم دارید هنر رنگ کردن موهای خود را به متخصصان بسپارید ، باز هم ممکن است اشتباهاتی رخ دهد و ممکن است خودتان را با رنگی که با موهای شما مطابقت ندارد ، پیدا کنید.

در این مورد ، توصیه می شود به آرایشگری حرفه ای مراجعه کنید که شما را راهنمایی کرده و آن را برطرف کند. می توانید تصویری از رنگ دلخواه خود بیاورید ، بنابراین می توانید به آرایشگر کمک کنید تا شما را بهتر درک کند.

ژل ، اسپری ، موس و شستشوی مکرر مو:
استفاده بیش از حد از محصولات مو ممکن است ظاهر کسل کننده و کسل کننده ای را به دنبال داشته باشد. شستشوی مکرر برای همه نوع مو مناسب نیست و اگرچه موها را بسیار تمیز می کند ، اما بیشتر در معرض آسیب قرار می دهد.

بسیاری از محصولات مراقبت از مو وجود دارد که برای درمان موهای آسیب دیده استفاده می شود ، اما این دلیل نمی شود که همه آنها را امتحان کنید ، در مورد محصولاتی که برای شما مناسب است با آرایشگر خود مشورت کنید. علاوه بر این ، اکثر مردم توصیه می کنند موهای خود را هفته ای دوبار بشویید.


treat-damaged-hair
..