بهترین رنگ مو مناسب برای چشم های رنگی

۱۴۰۰/۸/۳

بهترین رنگ موهای مناسب با چشم های رنگی با الهام از بسترهای مد برای فصول پاییز و زمستان 2021-2022 ساخته شده است. هنگامی که می خواهید رنگ موهای خود را تغییر دهید ، علاوه بر در نظر گرفتن رنگ پوست ، باید رنگ چشم خود را در نظر گرفته و رنگ موهای متناسب با این قسمت اساسی صورت خود را برای افزایش جذابیت زیبایی هماهنگ کنید.

رنگ موی تیره

رنگ موهای تیره بسیار مناسب است زیرا مناسب چشم های فندقی یا رنگ سبز است ، زیرا این رنگ ها درخشندگی و جذابیت چشم ها را افزایش می دهند و ظاهری جذاب و کولی به شما می دهند. اگر چشمهای قهوه ای تیره دارید ، از مدل کاستو بارسلونا الهام بگیرید و موهای خود را با موهای بلند موج دار برای ظاهری زنانه حالت دهید. ، رنگ موهای مشکی تیره با چشمان سبز و پوست گندمی را انتخاب کنید ، و اگر رنگ چشم های شما رنگ خاکستری دارد ، به گزینه مدل ایزابل مارانت بروید ، که موهای مشکی تیره با جوانی پوشیده بود. مدل موی کاری ، رنگی که به ویژگی های او عمق بخشید.

رنگ مو بور

برای کسانی که چشمان آبی روشن دارند و کمی مایل به خاکستری هستند ، انتخاب رنگ موی ombre با سایه هایی بین فندقی و بلوند ، و همچنین ظاهر مدل کوپرنی با موهای بلند و مخلوط با سایه های موجی روشن بسیار عالی است. با مدل موی بلوند کوتاه الهام گرفته از GCDS با موهای بلند با چشمان سبز روشن ، به دنبال مدل موهای بلوند پلاتینی تک رنگ باشید . شما باید رنگ عسلی را با هایلایت با تافت های روشن ، که برای خانم های چشم آبی بسیار مناسب است.

رنگ موی مسی

اگر چشمان شما سبز یا آبی است ، رنگ موهای مسی را انتخاب کنید که ویژگی های شما را با جذابیت کامل روشن کند.1
..