دستور العمل های طبیعی برای جوانسازی و احیای مو در فصل پاییز 2021

۱۴۰۰/۸/۴

دستور العمل های طبیعی برای جوانسازی و احیای موها در پاییز 2021 که زیبایی و تراکم موهای شما را باز می گرداند و به شما در داشتن ظاهری جذاب و شگفت انگیز کمک می کند. موها در فصل پاییز به دلیل تغییر آب و هوا در معرض سقوط قرار می گیرند ، علاوه بر عوامل دیگری که باعث ضعیف شدن موهای شما می شوند. در حالی که دستور العمل های طبیعی که بیشتر زنان در مراقبت از مو ترجیح می دهند ، به قوی تر و زیباتر شدن موهای شما کمک می کند ، در اینجا دستور العمل های طبیعی برای تجدید مو و بازیابی شادابی آنها در پاییز 2021 آمده است.

دستور تهیه روغن بادام و ماست
دستور تهیه سرکه سیب
دستور تهیه آب پیاز برای موهای روشن و ریزش

دستور تهیه روغن بادام و ماست

دستور العمل های طبیعی برای بازسازی مو شامل استفاده از روغن بادام با ماست است. روغن بادام یکی از روغن های طبیعی است که به جوانسازی و ترمیم مو کمک می کند. ماست یکی از موادی است که به رشد موها و جلوگیری از خشکی آنها کمک می کند.

دو قاشق غذاخوری روغن بادام و نصف فنجان ماست را مخلوط کنید ، پوست سر و موهای خود را خوب ماساژ دهید ، سپس نیم ساعت سر خود را با یک کلاه پلاستیکی بپوشانید و سر خود را با آب گرم و شامپو بشویید. همچنین می توانید این مخلوط را روی موهای خود خیس کرده و یک شب بگذارید تا موهای قوی و براق به دست آید.

دستور تهیه سرکه سیب

دستور العمل های طبیعی برای بازسازی مو شامل استفاده از سرکه سیب است که گردش خون را تحریک می کند و به رشد سریع موها و جلوگیری از ریزش آنها کمک می کند.

نصف فنجان سرکه سیب را در دو فنجان آب مخلوط کنید ، موهای خود را با آن بشویید و بگذارید 15 دقیقه بماند ، سپس موهای خود را با آب سرد بشویید و از موهای براق لذت ببرید در حالی که پوسته ای را که ممکن است روی پوست سر خشک ظاهر شود از بین ببرید.

دستور تهیه آب پیاز برای موهای روشن و ریزش

دستور العمل های طبیعی برای بازسازی مو شامل استفاده از آب پیاز است که به بهبود رشد و بازسازی مو کمک می کند. آب پیاز همچنین برای تغذیه موها و مبارزه با عفونت هایی که ممکن است به پوست سر آسیب برسانند عمل می کند ، بنابراین آب پیاز را بیرون آورده و روی موهای خود بمالید و بگذارید 15 دقیقه بماند ، سپس با شامپو بشویید و از موهای سالم و فوق العاده لذت ببرید.


hair1

..